Dhome Treshe Standarte

me Ballkon & Pamje nga Deti

Dhoma Standarte përfshin një krevat dopio dhe 1 krevat tek, pajisje të tjera si: tualet, frigorifer, TV me ekran të sheshtë, kuti sigurie, ajër të kondicionuar, banjë private, tharëse flokësh, peshqir, dollap.

null

Sip. e Dhomes: 35m2

null

1 Krevat Dopio + 1 Krevat Tek

null

3 Persona