IMG_7386

Dhome Deluxe

me Sofa / Ballkon & Pamje nga Deti

Dhoma deluxe përfshin një krevat dopi dhe sofa, pajisje të tjera si: tualet, frigorifer, TV me ekran të sheshtë, kuti sigurie, 1 ibrik elektrik, ajer te kondicionuar, banjë private, tharëse flokësh, peshqir, dollap.

null

Sip. e Dhomes: 35m2

null

1 Krevat Dopio dhe Sofa

null

2 Persona